BASINDA ŞANLIURFA ORGANİZASYON

SİVEREK KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ BAŞLIYOR

Siverek Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Siverek Kültür ve Sanat Festival’inde, Siverek ünlü sanatçıların akınına uğrayacak.

3 gün devam edecek olan ve yarın kortej yürüyüşü ile başlayacak olan festivalin ilk gününde resim sergisi, kokteyl, yemek yarışması, çoban stilist defilesi ile devam edecek ve Aynur Doğan Konseri ve havai fişek gösterisi ile sona erecek. Festivalin ikinci gününde ise; Siverek Belediyesi Müzik Korusu müzik ziyafeti sunacak ardından Ünlü Sanatçı Işın Karaca konser vererek hayranları ile buluşacak. 25 Haziran’da ise Siverek Belediyesi tarafından düzenlenen tiyatro oyunları sergilenecek ve Gitarist Abdullah Avur’un dinletisinin ardından Ünlü Rock Sanatçısı Kıraç hayranları ile buluşarak burada konser verecek. 26 Haziran Pazar günü ise Kültür ve Sanat Evi’nin açılışı tören ile gerçekleştirilerek çeşitli animasyon gösterileri sergilenecek. Ve son olarak Sagopa Kajmer ve Kolera konser verecek. Festival havai fişek gösterisi ile son bulacak. Siverek Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kültür ve Sanat Festivali’nin organizasyonunu İstanbul’dan Talip Demir üstlenirken Şanlıurfa’dan ise Şanlıurfa Organizasyon üstlendi. (İPEKYOL GAZETESİ)

 
ŞANLIURFA ORGANİZASYON GÖZ DOLDURUYOR
Şanlıurfada iş yeri açılış organizasyonları, nişan, düğün, sünnet, mevlid organizasyonları ile firma tanıtım kokteyl-konser organizasyonları alanında Şanlıurfa'da 1999 yılından bu yana önemli bir boşluğu dolduran Şanlıurfa Organizasyon başarılı çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Gap Medya Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan şanlıurfa Organizasyon organizasyon alanında 22 kişilik alanında uzman bir ekiple çalışıyor. Şanlıurfa Organizasyon Şanlıurfa ve Bölgede iş yeri açılış organizasyonları, nişan, düğün, sünnet, mevlid organizasyonları ile firma tanıtım kokteyl-konser organizasyonları alanında Şanlıurfa da 1999 yılından bu yana hizmetlerde bulunmaktadır.
En son yaptığı organizasyonlardan olan Loya Şanlıurfa İç Giyim Mağaza Yetkilisi Rahşan GÜÇLÜ " Bu ciddiyette bir organizasyon firmasının Şanlıurfa nın adını alarak işini layıkıyla yapması şahsımı bir urfalı olarak mutlu etmiştir. Biz Şanlıurfa Organizasyon dan çok çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim" derken, Demirdöküm Yönetim Kurulu Başkanı Criss Grosser Yetkili servislerinin açılış organizasyonunda Şanlıurfa Organizasyonun açılış merasiminde büyük bir başarı gösterdiklerini belirterek teşekkürlerini sunup bu tür açılış ve organizasyonlarda Şanlıurfa Organizasyonu tavsiye etti.
Şanlıurfa Organizasyon Yetkililerinden Fatih DOĞRUYOL ise Organizasyon deyin biz yaparız. Bugüne kadar bir çok organizasyon gerçekleştirdik ne mahçup olduk ne de mahçup ettik. Tüm Şanlıurfa ve Bölge halkına her zaman hizmete varız. Çözüm ortağı arayan diğer organizasyon firmalarının da tekliflerine açık bir kuruluşuz. Şanlıurfa Organizasyon İletişim bilgilerine
www.sanliurfaorganizasyon.com adresinden ulaşabilirsiniz. dedi.

GAP HABER AJANSI - GAP DERGİSİ -

KARAKÖPRÜ'YE YENİ KONSEPT

Türkiye genelinde 100’debn fazla şubesi ile hizmet veren İsmar Marketler Zinciri Karaköprü’deki şubesini görkemli bir törenle açtı.

Mücahit YOLCU nun Haberi…

Düzenlenen açılışa; Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Akyürek ve Abdülkerim Gök, İl Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,
İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfalı ünlü sanatçı Nuri Sesigüzel, belde belediye başkanları, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesinde milletvekili Gök, Belediye Başkanı Fakıbaba ve Vali Güvenç birer konuşma yaptı. Vali Güvenç, kente yatırım yapılan yatırımlarla daha yaşanabilir bir il olmak için çabaladıklarını ve bunun başarmanın kendilerini mutlu ettiklerini söyledi.

İsmar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Akyürek ise, şube ağlarına yenisini ekledikleri için mutlu oldukları kaydetti. “Yeni konseptimizle Karaköprülülere hizmet vereceğiz. İnsanlarımıza hizmet vermenin mutluluğunu duyuyoruz. Herkese teşekkürler” diye konuştu.

Vali ve milletvekilleri daha sonra hep birlikte açılış kurdelesini kesti. Daha sonra ise, marketi gezen protokol, çocuklara meyve suyu ikram etti.

Yeni konsept ve farklı reyonlarla ürünlere kolay ulaşılmayı sağlayan İsmar'ın yeni şubesinde, vatandaşlara "katiteyi ucuza alma" sloganıyla hizmet verilmeye başlandı.

URFASTAR.COM